• DS2 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Hoving, EmmaSpelend teamlid
    Hoving, NanSpelend teamlid
    IJlenhave, ManonSpelend teamlid
    Smid, KirstenSpelend teamlid
    Smit, JasmijnSpelend teamlid
    Warners, JolienSpelend teamlid
    Warners, RoosSpelend teamlid
    Wichertjes, KimSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Elling, FreaTechnische staf
    Wagenaar, BrendaTechnische staf
    Wagenaar, BrendaOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer Telefoonnummer
    Maandag 19:30 - 21:30 Fokko Bos 06-40911168
    Donderdag 18:30 - 19:30 Camiel Lansink + Fokko Bos 06-27247466
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Borger DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1F.H.C. DS118160237926611332
    2S.V. Hoogersmilde DS11812243422766626
    3H.V.A. DS11812063032752824
    4Cometas DS21811163563134323
    5Actief P. DS11810173202784221
    6S.V.W.W. DS218927315311420
    7Borger DS2187293363043216
    8Beilen DS2184014313403-908
    9Cirkeltijgers DS2183114285342-577
    10Kwiek DS2181116245426-1813