• DS2 Zaal vrouw

  • Sponsoren

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hilbrands, IlseSpelend teamlid
    Huizing, LynnSpelend teamlid
    Kiers, IrisSpelend teamlid
    Kruit, MartjeSpelend teamlid
    Slomp, EliseSpelend teamlid
    Stevens, DanielleSpelend teamlid
    Vlieghuis, IrisSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Coaches

    NaamRolFunctie
    Kinds, MariskaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Veen, Janine van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Donderdag 19:30 - 21:00 Geert Leiting / Miranda Gerrits
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Actief Kl. DS2 (d) - Borger DS2 (d)20 - 16
    16 mrt.HVZ-Vivendi DS2 (d) - Borger DS2 (d)18 - 17
    24 mrt.Borger DS2 (d) - Kwiek DS2 (d)23 - 24
    14 apr.Borger DS2 (d) - HVE 2000 DS2 (d)21 - 19
  • Poulestanden Borger DS2 ( 2e Klasse NO-Nrd DS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenth Groep/Hurry-Up DS218150348932816130
    2WM Kozijnen/SVBO DS31814134313458629
    3Cirkeltijgers DS21811073453143122
    4HVZ-Vivendi DS2181107322333-1122
    5Actief P. DS11810173362756121
    6Actief Kl. DS2187011311362-5114
    7Borger DS2186111321366-4513
    8H.V.C. DS2185211348401-5312
    9HVE 2000 DS2185112274337-6311
    10Kwiek DS2183015315431-1166
  • Wedstrijdverslagen