• DS1 Zaal vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Kiers, IrisSpelend teamlid
    Kinds, MariskaSpelend teamlid
    Kinds, RianneSpelend teamlid
    Pietersma, NynkeSpelend teamlid
    Reinders, YvonneSpelend teamlid
    Veen, Janine van derSpelend teamlid
    Weerman, AlmaSpelend teamlid
    Welling, JoleinSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bos, FokkoOverige stafAIS-contactpersoon
    Santing, KarinOverige stafAIS-contactpersoon
    Santing, KarinOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer Telefoonnummer
    Maandag 19:30 - 21:30 Fokko Bos 06-40911168
    Donderdag 19:30 - 21:00 Fokko Bos
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Borger DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Navique/SVBO DS122181355238017237
    2D.S.V.D. DS222180457740517234
    3Olympia HGL DS122142655644611030
    4Stevo DS12214175975217629
    5Hacol '90 DS1221129478489-1124
    6R.S.C. DS1221039529521823
    7B.W.O. DS1221039469504-3523
    8V en S DS1228014437474-3716
    9E&O DS2227015456475-1914
    10Avanti Wilskracht DS1226214390493-10314
    11JD Techniek/Hurry Up DS1225314415525-11013
    12Borger DS1222119335558-2235