• D1 Zaal gemengd

  • Sponsoren

  • Team indeling

    NaamRol
    Bazuin, TessSpelend teamlid
    Boer, ZaraSpelend teamlid
    Goudbeek, NoorSpelend teamlid
    Groot, Yliana deSpelend teamlid
    Heijer, Sofie denSpelend teamlid
    Hofmeijer, NikaSpelend teamlid
    Kinds, CarlinSpelend teamlid
    Oving, EstherSpelend teamlid
  • Coaches

    NaamRol
    Gerrits, MirandaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer Telefoonnummer
    Maandag 17:30 - 18:30 Liza 06-37313444
    Donderdag 16:30 - 17:30 Ester 06-44660706
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Borger D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jahn II D11514102959819729
    2V en S D11511222611679424
    3E&O D21611052331349922
    4JD Techniek/Hurry Up D1168172001722817
    5Kwiek D216817212219-717
    6F.H.C. D1157261491391016
    7Beilen D115618162204-4213
    8Borger D1166010200243-4312
    9HVE 2000 D1141013117276-1592
    10Actief Kl. D2161015103280-1772
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.