• C1 Zaal vrouw

  • Sponsoren

  • Team indeling

    NaamRol
    Berghuis, SanneSpelend teamlid
    Deuring, NilaSpelend teamlid
    Goudbeek, NoorSpelend teamlid
    Heijer, Sofie denSpelend teamlid
    Tentij, SamSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Coaches

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Maandag 18:00 - 19:30 Manon IJlenhave
    Donderdag 17:00 - 18:00 Patricia van der Valle
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Borger DC1 (d) - Unitas DC1 (d)23 - 10
    8 okt.WM Kozijnen/SVBO DC2 (d) - Borger DC1 (d)13 - 27
    15 okt.Borger DC1 (d) - S.V.W.W. DC1 (d)23 - 12
    29 okt.V en S DC1 (d) - Borger DC1 (d)16 - 22
    19 nov.Borger DC1 (d) - F.H.C. DC1 (d)36 - 12
    26 nov.Borger DC1 (d) - E&O DC1 (d)30 - 11
    10 dec.Borger DC1 (d) - S.V. Hoogersmilde DC1 (d)18 - 18
  • Poulestanden Borger DC1 ( Poule NO-Nrd DC-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Hoogersmilde DC118151237024412631
    2Borger DC117131341526215327
    3Beilen DC21813143732898427
    4V en S DC11811163502737723
    5S.V.W.W. DC11810082982435520
    6E&O DC11810083333221120
    7F.H.C. DC1186012286357-7112
    8WM Kozijnen/SVBO DC2175012299353-5410
    9Unitas DC1184014286373-878
    10Jahn II DC110019101243-1421
    11Actief P. GC11001974226-1521
  • Wedstrijdverslagen