• DS3 Zaal vrouw

  • Sponsoren

  • Team indeling

    NaamRol
    Alkema, FleurSpelend teamlid
    Boer, Marije denSpelend teamlid
    Deuten, LeylaSpelend teamlid
    Drenth, EsterSpelend teamlid
    Gerrits, AgnesSpelend teamlid
    Hofmeijer, LizaSpelend teamlid
    Leiting, KimSpelend teamlid
    Postma, ChantalSpelend teamlid
    Reinders, YvonneSpelend teamlid
    Wibbens, MirteSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Coaches

    NaamRol
    Gerrits, MirandaOverige staf
    Leiting, GeertTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Donderdag 19:30 - 21:00 Geert Leiting / Miranda Gerrits
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Cirkeltijgers DS3 (d) - Borger DS3 (d)18 - 22
    25 feb.Actief P. DS2 (d) - Borger DS3 (d)20 - 18
    29 feb.Borger DS3 (d) - Drenth Groep/Hurry-Up DS3 (d)26 - 16
    3 mrt.Borger DS3 (d) - H.V.A. DS1 (d)13 - 17
    17 mrt.Unitas DS2 (d) - Borger DS3 (d)20 - 22
    24 mrt.Borger DS3 (d) - H.V.R. '97 DS1 (d)20 - 13
    6 apr.S.V. Hoogersmilde DS1 (d) - Borger DS3 (d)29 - 17
    14 apr.Borger DS3 (d) - Blue Stars DS1 (d)20 - 19
  • Poulestanden Borger DS3 ( 2e Klasse NO-Nrd DS-2B Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Hoogersmilde DS120170344231912334
    2S.V.W.W. DS22015143552985731
    3H.V.A. DS12012263632719226
    4Jahn II DS1201109329335-622
    5Unitas DS22010194143684621
    6Blue Stars DS120100103533411220
    7Actief P. DS2209110307310-319
    8Borger DS3209110363384-2119
    9Drenth Groep/Hurry-Up DS3208012315344-2916
    10Cirkeltijgers DS3204115266380-1149
    11H.V.R. '97 DS1201118216373-1573
  • Wedstrijdverslagen